0542 603 03 67
Kampany Spot Alanı Başlığı
Bu alana kampanya ile ilgili detayları kısa bir metin olarak ekleyebilirsiniz.
KAMPANYA DETAYLARI

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Neden Pi Gsm?

Pi Gsm olarak yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübelerin ışığında mobil iletişim dünyasında ki gelişmeleri yakından takip ederek hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.
Cep telefonlarında sıklıkla karşılaştığımız ekran-batarya değişimi haricinde bilgi ve tecrübe gerektiren şarj-şebeke sorunlarını da gidermekteyiz.
Kullandığımız yedek parçalar orijinal ya da %100 uyumlu muadil ürünlerdir ve 6 ay firmamız garantisindedir.

Apple iphone cihazımın hafızasını yükseltmek mümkün mü?

Apple ürünlerinde hafıza işlemlerinden Nand ismini verdiğimiz entegre sorumludur .
Hafıza yetersiz kaldığı durumlarda cihazın tüm yedekleri servisimiz tarafından alınır ve cihaz üzerindeki Nand sökülerek yerine daha yüksek kapasiteli yeni bir Nand takılır ve tüm yedekler tekrar geri yüklenerek teslime hazır hale getirilir.

Şarjım Neden Hızlı Bitiyor?

Mobil cihazlarda ki bataryaların kullanıma göre ömrü 2 yıldır ve bu süre sonunda bataryaların hızlı şarj tüketmesi normaldir.
Fakat yeni batarya takıldıktan sonra da hızlı şarj bitirme sorunu devam ediyorsa bunun 2 nedeni vardır

Yeni takılan batarya sorunludur

Cihazda donanımsal bir arıza vardır

Android cihazımı sıfırladıktan sonra etkinleştirme yapamıyorum?

Android cihazlarda Google Play uygulama mağazası için girilmesi gereken bir Google Mail adresi vardır ve sıfırlama işleminden sonra cihazınız güvenlik amaçlı olarak sizden bu mail adresini ve şifrenizi girilmesini isteyecektir fakat hatırlamıyor ya da unuttuysanız Pi Gsm servisimizde aktivasyon işlemlerini yapmaktayız

iphone Ekran kilidimi unuttum?

Apple cihazlarda ki ekran kilidi unutulduğu takdirde ancak icloud bilgilerinizi biliyorsanız PC üzerinden sıfırlayarak cihazınızı tekrar aktif hale getirebilirsiniz.İcloud bilgilerinizi hatırlamıyor iseniz Pi Gsm Servisimizde ekran kilidi unutulan Apple ürünlerinin sıfırlama işlemlerini yapmaktayız ve bu işleme ByPass denilmektedir.

Ekranda görüntü yok?

Cihazınız bataryası dolu olmasına rağmen ekranda görüntü yok ise düşme – darbe – sıvı temas sonucu cihazınızın ekranı kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Pi Gsm servisimizde orijinal ya da kaliteli yan sanayi ekran değişimleri yapılmaktadır