05426030367
Hızlı | Güvenilir | Kaliteli

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Neden sizi tercih etmeliyim?

Cep telefonu sektöründe birçok dükkan ya da servis bulunmaktadır.Birçoğu sadece aksesuar satışı temelli olup teknik servis hizmetini bir başka kişi – kişilere yaptırmaktadır.Konusunda uzman olmayan ve sadece izle-yap yöntemi ile çalışan servislere çok denk geldik.
Arıza çözme yöntemi nokta atışı tespit olmayıp sadece ısı geçerek çözmeye çalışmak en popüleridir.
Kendi servisimizde arızanın ne olduğunu, nasıl başladığını veya darbe-sıvı temas sonrasımı olduğunu öğrenerek ilgili arızaya en yakın ölçüde yaklaşarak volt-ohm değerleri ile çözüm getiriyoruz.
Teknik olarak daha iyisini yapabilmek aynı zamanda iyi bir yazılım desteğiyle olacağı için yazılım konusunda da çok iyi olmamız bizi işimizde hızlı ve net çözüme kavuşturuyor.

Hangi cihazlara servis sağlıyorsunuz?

Ios ve Android günümüzde en popüler mobil işletim sistemleridir.Apple ( iphone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus vs.) Android tabanlı Cihazlar (Samsung, Xiaomi, Huawei vs.) donanım ve yazılım olarak birbirinden çok farklı sistemlerdir.
Yazılım ve Teknik olarak her iki işletim sistemli bir çok marka ve modele servis vermekteyiz.

Android cihazımı sıfırladıktan sonra hesap şifremi hatırlamıyorum?

Android cihazlarınızın Oem kilidi kapalı ise sıfırlama sonrası sizden Google Hesap bilgileri ister.Şifrenizi hatırlamıyorsanız bu konuda size yardımcı olabiliriz.

Adnroid cihazımın ekran şifresini unuttum?

Ekran kilit şifresi unutulduğu zaman en yaygın çözüm cihazı sıfırlamaktır fakat ciahzın hesap bilgileri unutulmuş ise cihazınız yine aktif olmayacaktır.
Birçok desteklenen modelde cihazı sıfırlamadan kilit şifresini kaldırıyoruz.

iphone -ipad cihazımın icloud bilgisini hatırlamıyorum?

iphone 5s-X arası ekran şifresi unutulan cihazları servisimizde 1 saatten kısa bir sürede aktif hale getiriyoruz.
Sıfırlama yapılıp icloud şifresi unutulan cihazlar ise server üzerinden yapılmakta olup 1-20 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.